Sunday, April 17, 2022

جلیقه مردانه

 

جلیقه از آن دسته لباس هایی است که پوشیدن آن ضروری نیست. اما آقایان برای اینکه بتوانند استایل جذاب تری داشته باشند، می‌ توانند از جلیقه های مردانه استفاده کنند. جلیقه تک مردانه استایل بسیار متفاوت تری را برای شما ایجاد می کند. شما از این جلیقه ها می توانید به تنهایی استفاده کنید و یا همراه با کت و شلوار آن ها را بپوشید. در هر صورت استفاده از یک مدل جلیقه مردانه اسپرت می ‌تواند شما را جذاب تر و زیباتر کند. ما در این مقاله قصد داریم نکات بسیار مفیدی درباره خرید جلیقه مردانه اسپرت ، مجلسی ، پاییزی ، زمستانی شیک به شما آموزش دهیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

ویژگی های بهترین مدل جلیقه مردانه

متناسب با هر فصل

در ابتدا باید مشخص کنید که این مدل جلیقه مردانه را در چه فصلی می خواهید بپوشید. اگر به دنبال جلیقه مردانه پاییزی هستید باید به سراغ جنس های نخ پنبه ‌ای بروید. اگر می‌ خواهید جلیقه مردانه اسپرت زمستانی بخرید، باید به سراغ جلیقه هایی بروید که داخل آن ها پشم شیشه کار شده است. بنابراین با انتخاب جنس مناسب می توانید خرید خوبی داشته باشید.

سایز

برای خرید جلیقه مردانه اسپرت بهتر است آن هایی را انتخاب کنید که کاملاً اندازه بدن شما هستند. اما برای خرید جلیقه های رسمی باید بدن شما در آن ها کمی آزاد باشد. اما به طور کلی بهتر است این جلیقه ها بیش از اندازه گشاد و یا تنگ نباشند. پوشیدن جلیقه اندام شما را لاغرتر و بهتر نشان می ‌دهد. بنابراین شما با توجه به کاربرد آن می توانید انتخاب درستی داشته باشید.

طرح و رنگ پارچه

برای اینکه بتوانید بهترین مدل جلیقه مردانه را بخرید باید به رنگ پارچه ها و طرح های آن ها توجه داشته باشید. معمولا طرح های شلوغ شما را چاق تر نشان می دهند. بنابراین اگر اندام درشتی دارید بهتر است به دنبال طرح های شلوغ نروید. همچنین رنگ های تیره شما را لاغر تر نشان می دهند. بنابراین با توجه به این موارد مناسب ترین جلیقه مردانه را خریداری کنید.

تعداد دکمه های جلیقه تک

در خرید جلیقه باید به تعداد دکمه ها نیز توجه کنید. جلیقه هایی که شش دکمه دارند معمولاً برای استایل های سنتی مناسب هستند. اما اگر می خواهید استایل اسپرت داشته باشید بهتر است به دنبال جلیقه هایی با تعداد دکمه کمتر بروید. برای مثال جلیقه‌ های سه، چهار و پنج دکمه ای می توانند برای استایل روزانه و اسپرت مناسب باشند.

انواع جلیقه مردانه

این محصول انواع زیادی دارد که شما می توانید با انواع استایل ها و تیپ ها مورد نظر خود ست کنید. جلیقه های رسمی مردانه و کاپشن های ژیله پاییزه. یکی از انواع این جلیقه ها ژیله های مردانه است که معمولا از الیاف ضخیم تری تهیه میشود و برخی به آنها کاپشن جلیقه هم میگویند. بدون آستین بودن ژیله ها آنها را برای استفاده در فصل پاییز و بهار بسیار مناسب کرده است. به طور کلی جلیقه انتخابی خاص می باشد که هر سلیقه ای را در بر نمی گیرد؛ اما اگر به درستی انتخاب و ست شود می تواند نظر هر کسی را جلب کند.

جلیقه رسمی مردانه

این محصول همانگونه که از نامش بر می آید از اجزای یک تیپ رسمی و کلاسیک و حتی تیپ های کژوال خاص می باشد که می تواند به تیپ شما جلوه ای خیره کننده بدهد. این نوع جلیقه به طور معمول با کت و شلوار رسمی پوشیده می شود و ظاهر شما را آراسته تر نشان می دهد. رنگ این محصول متناسب با رنگ کت و شلوار انتخاب می شود که می توان به صورت هم رنگ یا متضاد انتخاب شود. برای مثال با کت و شوار مشکی هم می توان جلیقه مشکی و هم جلیقه های روشن تر نظیر خاکستری انتخاب کرد که این موضوع به سلیقه افراد بستگی دارد.

جلیقه بافت مردانه

در روزهای سرد پاییزی و زمستانی برای گرم نگه داشتن خود می توانید از انواع جلیقه بافت مردانه استفاده کنید، تا ظاهری خاص، گرم و مطمئن داشته باشید. این محصول به دلیل ظاهر خاص خود، طرفداران خاص خود را دارد. شما می توانید با انتخاب یک تیپ مناسب، با استفاده از این محصول یک ظاهری جذاب و خیره کننده داشته باشید. تنوع در این محصول هم به نوع بافت، طرح و رنگ و هم به نوع استایل آن بستگی دارد که باید با توجه به تیپ انتخابی و سلیقه فرد انتخاب شود.

کاپشن ژیله مردانه (یا کاپشن جلیقه ای)

کاپشن جلیقه مردانه انتخابی ویژه برای روز های نه چندان سرد می باشد. این محصول تیپ اسپرت یا کژوال شما را به زیبایی هرچه تمام تر تکمیل می کند و ظاهری زیبا و گرم به شما می دهد. تنوع طرح در محصولات ژیله مردانه  بسیار زیاد می باشد و شما می توانید در ست های متنوع و زیادی از آن استفاده کنید. این محصول هم به تنهایی پوشیده می شود، هم انواع نازکتر آن را در زیر کاپشن یا پالتو خود استفاده کنید.

No comments:

Post a Comment